NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Çeyrekli Altın Bileklik

Her kadın aksesuar kullanarak gösterişli olmayı sever. Bu nedenle de firmalar birçok ürünü piyasaya sunar. Bu ürünler arasında bulunan çeyrekli altın bileklik ürünleri son dönemlerin gözdesidir. Hasır altın kordona takılan çeyrek altın ile gösterişli olmak mümkündür. Bunların yanı sıra zincir şeklinde kordonu bulunan çeyrekli bileklikler de mevcuttur.

Kullanımı rahat olan çeyrekli altın bileklik ürünleri günlük yaşantınızı gösterişli bir hale sokar. Bu nedenle özel günler dışında da kendinizi değerli hissedebilirsiniz. 

Çeyrekli Altın Bileklik Modelleri

Çeyrekli altın bileklik fiyatları oldukça makuldür. Ağırlık bazlı fiyatlandırmanın yapılması nedeni ile fiyatla değişiklik gösterir. Kordon kısmının altın ağırlığı fiyatın belirlenmesinde ilk ölçüt olarak kabul edilir. Çeyrek altının o günkü değerinin de hesaba katılması ile fiyatlar belirlenir. Dolgun bir altın işlemenin olduğu hasır modellerde fiyatların yüksek olması bu sebeptendir.

Çeyrekli Altın Bileklik Fiyatları

Dilerseniz çeyrekli bilekliğinizi sade modeller arasından da tercih edebilirsiniz. Böylece hem zarif hem de uygun fiyata aksesuarınızı almış olursunuz. Sitemiz üzerinden altın çeyrek bileklik ürünlerin detaylarına erişebilir, fiyatlarını inceleyebilirsiniz.