Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasırı'nın Estetik Dünyası: Elizi Dorika Koleksiyonu

Dorika, top top altınların altın bir zincire incelikli şekilde işlenmesiyle oluşan tasarımlardır. Modern dokunuşa sahip olduğu için çoğunlukla genç kadınlar tarafından tercih edilir. Bunun yanı sıra şıklığından ödün vermeyen kadınların tamamı, Dorika tasarımları kullanarak kombinlerinde sıra dışı bir dokunuşta bulunabilir.
Elizi Dorika Koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımların her biri, sade ve şık bir duruşa sahiptir. Tasarımlarda adeta doğadaki sadelik bulunur. Bu sayede gündelik hayatta da kullanılabilen tasarımlar, kadınların istedikleri görünümlere ulaşmasına katkıda bulunmaktadır. Sizler de Elizi Dorika Koleksiyonundaki eşsiz tasarımlar arasından tarzınızla son derece uyumlu mücevherleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle sade kombinlerinizi Dorika tasarımlarıyla taçlandırabilirsiniz.
Dorika Koleksiyonu, Elizi’nin eşsiz tasarımlarının bir arada bulunduğu koleksiyonlar arasında yer alıyor. Gücünü altının eşsiz güzelliğinden alan tasarımlar, sıra dışı görünüm sağlıyor. Bu nedenle tarzında sıra dışı dokunuşlarda bulunmak isteyen kadınlar, Dorika tasarımları kombinlerinde kullanıyor.

Elizi Dorika Koleksiyonu Modelleri ile Işıldayın

Koleksiyon içinde yer alan tasarımların her biri, farklı tarzlara hitap edebilecek bir görünüme sahiptir. Bu nedenle Dorika tasarımları geniş bir model seçeneğiyle kadınlara sunuluyor. Trabzon Hasırı ile ilmek ilmek işlenen 5 sıra Dorika bilezik, bir tasarımdan çok daha fazlasını arzulayanlara hitap ediyor. Ortasındaki minik altınlarla eşsiz bir görünüme kavuşan bilezik, özel günlerinizde sizi yansıtan mücevher olacaktır.Bunun yanı sıra oldukça ince bir görünüm elde eden 3 sıra bilezikler, gündelik hayat içinde şık bir kombin arzulayan kadınların tercihi oluyor.

Sizler de Dorika setler ya da bilezikler ile kombinlerinizde modern bir dokunuşta bulunabilirsiniz.
Elizi ayrıcalığıyla tasarlanan takı ürünlerini kullanmak ve kombinlerine hareketlilik kazandırmak isteyen kadınlara sunulan Dorika tasarımlar, çok özel fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Her tarza hitap edebilecek tasarımlar, özel günlerinizde bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Bununla birlikte iş hayatınızda Dorika tasarımlarla göz alıcı tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.Sizler de Elizi’nin eşsiz dokunuşuyla sunulan tasarımları inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla ulaşabilir, kıyafetlerinizi modern ve incelikli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Elizi, bir tasarımdan çok daha fazlasını sizlere incelikli bir şekilde sunmaya devam ediyor.