NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Eşsiz Bir Hazine Elizi Kalandar Koleksiyonu

Pırlanta ve altın ile tasarlanan bileklik, kolye ve küpelerin bir arada olduğu Kalandar Koleksiyonu, Elizi el işçiliğinin en güzel örneğidir. Bir şiirin en beğenilen mısraındaki estetik değeri üzerinde taşıyan tasarımlar, özel günlerde kombinlerin muhteşem bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Göz alıcı elbiseler, modern takımlar üzerinde kullanılabilen tasarımlar sayesinde hayatın her alanında arzuladığınız görünüme ulaşabilirsiniz.

Birbirinden özel tasarımları sizlerle buluşturan Elizi, göz alıcı kombinlerinizin hayatın her alanında ön plana çıkmasını sağlıyor. Tarzınızı yansıtan tasarımları alabilir, Elizi ayrıcalığını kombinlerinizde hissedebilirsiniz.

Kalandar, Rumi takvimin ilk ayını ifade eden çok özel bir kelimedir. Karadeniz Bölgesi’nde, bilhassa Gümüşhane ve Trabzon’da kullanılan Kalandar, “yılbaşı” anlamına gelir. Elizi Kalandar Koleksiyonu da ismini buradan almıştır. Bu nedenle koleksiyon içinde yeni yılı hatırlatan çok özel tasarımlar bulunur. Üzerinde birçok fındık bulunan dalı ifade eden çotanak figürlü kolyeler, mısır koçanı ile tasarlanan benzersiz ürünler, yeni yıl ağacıyla eşsiz bir görünüm elde eden tasarımlar ve daha fazlası; Elizi Kalandar Koleksiyonu içerisinde sizleri bekliyor.

Sanatsal İşçilik Elizi Kalandar Koleksiyonu Modelleri

Özel günlerinizde boynunuzda estetik bir görünüm istiyorsanız, bereketi simgeleyen çotanak ile tasarlanmış kolyeleri kullanabilirsiniz. Oldukça ince bir zincire sahip olan kolye, sade ama bir o kadar da şık bir görünüm sunuyor. Yeni yıla girerken eşsiz bir bilekliğin, bileğinizde estetik bir dokunuşta bulunmasını istiyorsanız pırlantalı altın bileklikleri tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra Altın Kolye Koliva, Pırlantalı Set Çotanak, Altın Kolye Güğüm olmak üzere farklı tasarımlar arasından da arzu ettiklerinizi seçebilirsiniz.

Türk geleneğinin çok özel motifleriyle tasarlanmış olan ve manevi değeri ile dikkatleri üzerine çeken Kalandar Koleksiyonu, Elizi ile sizlere sunuluyor. Hayatın her alanında kullanabileceğiniz birbirinden özel tasarımlar ile arzuladığınız görünüme ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra şık ve estetik kombinlerinize modern bir dokunuşta bulunmanız da mümkün.

Koleksiyonda yer alan parçaları inceleyebilir, her bir ürün hakkında bilgi alabilir, istediğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Elizi, Kalandar Koleksiyonu ile sizlere özel günlerinizde ya da gündelik hayat içinde kullanabileceğiniz tasarımları sunmaya devam ediyor.