NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Maxi Trabzon Hasırı Seti

Maxi Trabzon Hasırı set modelleri, unutulmaz anların vazgeçilmez parçasıdır. İncelikli bir şekilde tasarlanan her bir set, altının ışıltısıyla harmanlanan mücevher modelleriyle dinamizm kazanır. Son derece zarif, incelikli ve estetik detaylara sahip bileklik, gerdanlık ve yüzük ile bütünlüklü bir görünüm kazanan Trabzon seti modelleri, geçmişten bugüne uzanan geleneği detaylarında saklar.

Tasarımlarında yer alan figürler, bu geleneğin hayat bulmuş halidir. Bu nedenledir ki her bir Trabzon seti altın modeli özeldir, yenilikçidir ve kadınların estetik taleplerini karşılama konusunda son derece başarılıdır. Siz de Elizi Koleksiyonu’nda kendisine yer bulan Maxi Trabzon Hasırı Set modellerini inceleyebilir, tarzınıza Elizi dokunuşunda bulunabilirsiniz.

Maxi Trabzon Hasırı Seti Modelleri

Maxi Trabzon hasırı set tasarımları, farklı zevklere ve stillere hitap edebilecek çeşitliliklere sahiptir. Altının el emeği ile örülmesi, her tasarımın hem farklı estetik zevklerin taleplerini karşılamasını sağlar hem de her biri, bambaşka bir hayatı içinde saklar. Bu nedenle incelikli detaylarla dinamizm kazanan tasarımlar, hayatın her alanında unutulmaz dokunuşlarda bulunur.

Toka detayları ile tasarlanan modeller, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alabilir. Özellikle nişan ve düğün törenlerinde bu tür modeller, eşsiz bir hediye olarak değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra çok daha ihtişamlı tasarımlar özel davetlerde ya da akşam yemeklerinde tercih edilebilir. Tasarımlarda kullanılan altının renkleri ve ayar özellikleri değişiklik gösterebilir. Bu nedenledir ki her biri, bambaşka bir kullanım vadeder. Yeşil altının gizemli dünyasına yolculuk yapan tasarımlar bulunabildiği gibi sarı altın ile hareketlilik kazanan Trabzon Hasır 7/24 Seti gibi tasarımlar da mevcuttur.

Maxi Trabzon Hasırı Seti Fiyatları

Gelin Trabzon hasırı set olarak kullanılabilen ya da davetlerin vazgeçilmez parçaları olarak değerlendirilebilen set modelleri, farklı zevklere hitap eden çeşitliliği ile ön plana çıkar. Bu nedenledir ki kadınların estetik taleplerini karşılama konusunda oldukça başarılıdır. Her set içinde, setin çok daha estetik bir görünüm kazanmasını sağlayan altın kolye maxi ve altın bilezik maxi gibi eşsiz tasarımlar bulunur. Seti oluşturan tasarımlar, kullanılan altının özellikleri başta olmak üzere birçok husus; fiyatları doğrudan etkiler. Siz de çok özel tasarımlara Elizi avantajlarıyla ulaşabilir, tarzınıza estetik bir dokunuşta bulunabilirsiniz.