Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Gece-Gündüz Göz Alıcı Trabzon Hasırı Yelpaze Koleksiyonu

Görkemli kombinlerin oluşmasını mümkün kılan Trabzon Hasır Yelpaze, sıra dışı kombinler için ideal tasarımları bünyesinde barındırıyor. Yelpaze deseniyle hareketlilik kazanan kolye ve küpelerden meydana gelen Trabzon Hasır Yelpaze Koleksiyonu, içerisinde yenilikçi tasarımları bulunduruyor. Bu nedenle sıklıkla tarz sahibi kadınlar tarafından talep edilen tasarımlar, hayatın her alanında kullanılabiliyor.

Elizi tarafından el işçiliğiyle tasarlanan Trabzon Hasır Yelpaze Koleksiyonundaki eşsiz tasarımları, kombinlerinizin tamamlayıcıları olarak kullanabilirsiniz. Şık, estetik ve modern kombinlere ulaşmak ve her ortamda tarz sahibi görünüm elde etmek; Elizi tasarımlarıyla oldukça kolay!

Tarzına güvenen kadınlar, hazırladıkları kombinleri en özel şekilde tamamlamak ister. Bu nedenle zarafeti temsil eden mücevherler, her zaman ilgilerin odağı haline gelmiştir. Elizi, hayatın her alanında eşsiz kombinlere ulaşmak isteyen kadınlara, incelikli tasarımlar sunuyor. Trabzon Hasır Yelpaze Koleksiyonu içinde yer alan tasarımların her biri, modern ve incelikli görünümleriyle mücevher dünyasında dikkatleri üzerine çekiyor.

Klasik ve Estetik Trabzon Hasır Yelpaze Modelleri

Altın ile tasarlanan taşlı semazen küpeler, Türk geleneğinin en özel motifini bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra yelpaze şeklinde tasarlanan ve altının ışıltısıyla hareketlilik kazanan küpeler, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Minik taşlarla bezenmiş olan küpeleri, özel günlerinizde eşsiz bir görünüm için kullanabilirsiniz. Gündelik hayat içinde tarzınızla ön plana çıkmak istiyorsanız, yelpaze motifli kolyeleri, kombinlerinizin tamamlayıcısı olarak tercih edebilirsiniz. Şık, zarif ve eşsiz detaylarla hareketlilik kazanan tasarımların her biri; Elizi tarzını yansıtıyor.

Trabzon Hasır Yelpaze Koleksiyonu, Elizi’nin en özel koleksiyonlarından biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Modern dokunuşlarla tasarlanan ve Türk geleneğinin benzersiz motiflerini taşıyan mücevherler, kadınların istedikleri görünüme zahmetsizce ulaşmasını sağlıyor. Taşıdığı anlamlar sayesinde kadınlar için çok özel hediye seçenekleri arasında yer alan tasarımlar, kombinlerin eşsiz üyesi olmaya devam ediyor.

Sizler de kendinize ya da sevdiklerinize incelikli ve estetik bir hediye sunmak istiyorsanız, Trabzon Hasır Yelpaze Koleksiyonu içindeki tasarımları tercih edebilirsiniz. Çok özel fiyatlarla satışa sunulan tasarımlar, değerli taşların ışıltısını üzerinde taşımaya devam ediyor! Bir tasarımdan çok daha fazlası, Trabzon Hasır Yelpaze Koleksiyonu ile sizlerle!