Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Trabzon Set Parpali Koleksiyonu ile Benzersiz Bir Parıltı

Trabzon Set Parpali, Trabzon Hasırının benzersizliğini ön plana çıkaran çok özel bir koleksiyondur. Yıllardır Trabzon’da el işçiliğinin hayat verdiği tasarımlar olarak bilinen Trabzon Hasırı, birbirinden özel tasarımların doğmasını sağlıyor. Özellikle hareketli bir kombin isteyen kadınlara sunulan eşsiz tasarımlar, arzu edilen görünümün ortaya çıkmasını mümkün kılıyor.

Elizi Trabzon Hasır Set Koleksiyonu içinde yer alan Trabzon Set Parpali, muhteşem detayları ve göz alıcı tasarımlarıyla mücevher dünyasında adeta, “Ben de varım!” diyor. “Kelebek” anlamına gelen Parpali, Trabzon Hasırında kelebek motifleriyle tasarlanan mücevherleri ifade ediyor. Trabzon Set Parpali içinde yer alan takıların her biri, kelebek desenin eşsizliğini üzerinde taşımakta olup birbirinden özel tasarımların ortaya çıkmasına imkân tanıyor. Sizler de Elizi’nin Trabzon Set Parpali Koleksiyonunda yer alan tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi satın alabilirsiniz.

Elizi Tarihi Tasarımı Trabzon Set Parpali Modelleri

Kelebek, canlılığın sembolü olduğundan yüzyıllardır pek çok takı ürününde kelebeğin bir motif olarak kullanıldığı bilinmekte. Aynı zamanda enerjiyi de sembolize eden kelebek, kadınların rağbet gösterdikleri takıların ana motifleri arasında yer alıyor. Trabzon Hasırının en gözde ürünleri arasında yer alan Trabzon Set Parpali, tamamen kelebek motifi etrafında şekillenmiş tasarımları bünyesinde barındırıyor.

17 sıra bilezik ve 11 sıra gerdanlıktan meydana gelen set sayesinde özel günlerinizde eşsiz tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. 17 sıra bilezikten oluşan ve Parpali figürü ile benzersiz bir görünüm elde eden Parpali Trabzon Hasır Bilezik, bileğinizdeki şıklığı mümkün kılıyor. Sizler de Elizi tarafından özenle tasarlanan Trabzon Set Parpali Koleksiyonu içinden tarzınızla uyumlu tasarımlara sahip olabilirsiniz.

 

El işçiliğinin en özel hali olan ve Parpali figürüyle canlılığı sembolize eden Trabzon Set Parpali, Elizi’nin en özel koleksiyonlarından bir tanesidir. Benzersiz tarzıyla hayatın tam da odağında yer almak isteyen kadınlara sunulan koleksiyon, fark yaratan setlerden meydana geliyor. Sizler de kendinize ya da sevdiklerinize eşsiz hediyeler sunmak istiyorsanız, ilhamını doğadan alan tasarımları inceleyebilir; arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Elizi, Trabzon Hasırının benzersiz ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor!