NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi İle Şıklığın Anahtarı: En Çok Satanlar

Elizi, şıklığı ve zarafeti ile görenleri büyüleyen mücevherleri sizlerle buluşturuyor. En çok satanlar kategorisinde yer alan incelikli tasarımlar, mücevher seçiminde zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çünkü koleksiyonda yer alan mücevherlerin her biri, sıklıkla talep gören tasarımlar olarak değerlendirilir. Altın mini set, en çok satan altın bilezik modelleri ve daha fazlası; Elizi Koleksiyonu’nda sizleri bekliyor!

En çok satan mücevherler koleksiyonunun estetik parçalarından biri olan altın su yolu setler, su yolu figürü ile tasarlanmış bileklik, kolye ve küpeden oluşuyor. Sahip olduğu detaylar sayesinde özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor. Bunun yanı sıra Trabzon hasırı geleneği ile tasarlanan altın bileklik, ihtişamlı kombinlerin merkezinde yer alacak bir tasarıma sahiptir.

Sonsuz sevgi ve bağlılığın bir simgesi olan ve çok satanlar koleksiyonunda kendisine yer bulan Trabzon hasırı yüzük, el emeğinin estetik bir temsilcisidir. Gelenekselin modernize edilmiş hali olan Trabzon hasırı yüzük modelleri, hayatın her alanında kıyafetlerin zarif ve şık yönlerini vurgular. Bu nedenledir ki kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır.

En çok satan altın takılar ile şık ve zarafeti bir araya getiren Elizi, satış oranı yüksek mücevherleri incelemenizi ve istediğiniz tasarımlara avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca aynı gün teslim mücevher seçeneklerini inceleyerek satın aldığınız tasarımlara aynı gün ulaşabilirsiniz. Siz de en çok satan altın bilezik, küpe ve kolye başta olmak üzere birçok tasarıma Elizi ayrıcalıklarıyla sahip olun!