Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Unique Handmade

Unique Handmade, el işçiliğinin en saf ve en estetik halidir. Çok özel bir şekilde tasarlanan ve üretimi gerçekleştirilen takıların yer aldığı kategori, kadınların arzu ettikleri zarif ve şık bir görünüme zahmetsizce ulaşmasını sağlıyor. Sahip olduğu desenler ve detaylar sayesinde göz alıcı bir görünüm elde eden tasarımlar, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle davetler, düğün törenleri gibi benzersiz kombinlerin ön planda olduğu zamanların takıları olan Unique Handmade takılar, eşsiz bir hediye olarak da değer görüyor.

Pırlantanın hareketlilik sağladığı Unique Bilezik, özel günlerinizi taçlandıracak Unique Gerdanlık ve gerdanlık ile bilezikten meydana gelen Unique Set; kendinizi benzersiz hissetmenizi sağlayacak. Arzu ettiğiniz tasarımlara Elizi farkıyla sahip olabilirsiniz. Elizi’nin Unique Handmade Koleksiyonu, tarzınızla ön plana çıkmanızı sağlayacak tasarımları bünyesinde barındırmaya devam ediyor.

Unique Handmade Modelleri

Pırlantanın yer aldığı tasarımların her biri, ışıltısıyla her ortamda dikkat çekmek isteyen kadınların kurtarıcısı oluyor. Elmasın özel bir kesimi olan ve tasarımların eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlayan pırlanta, Unique Handmade Koleksiyonu’ndaki takılara da hayat veriyor. Trabzon Hasırı ile ilmek ilmek örülen ve bir şiirin en sevilen mısrası gibi değer gören Unique Bilezikler, Unique Handmade Koleksiyonundaki en özel parçalardan bir tanesi. Kadınların bileklerinde eşsiz bir görünüm vadeden bilezikler, tarz sahibi kadınların arzu ettikleri görünümlere ulaşmasını sağlıyor.

El yapımı koleksiyonu içerisinde yer alan bir diğer tasarım ise Unique Gerdanlık. Düğün törenlerinde gelinlerin boyunlarını süsleyen ve eşsiz detaylarıyla gelinliğin çok özel bir görünüm elde etmesini sağlayan gerdanlık, el işçiliğinin en özel hali olarak değerlendirilebilir. Yeşil altın ve beyaz altın ile tasarlanan ve eşsiz bir görünüm elde eden gerdanlıkları, özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Koleksiyonun en değerli parçaları arasında yer alan Unique Set, gerdanlık ve bileklik ile muhteşem bir set haline geliyor.

Unique Handmade Fiyatları

Elizi tarafından çok özel bir şekilde tasarlanan Unique Handmade ürünlerini çok özel fiyatlarla satın alabilir, eşsiz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Elizi, hayatın her alanında göz alıcı bir görünüm elde etmenizi mümkün kılıyor.