Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Unique Set

Ürün Kodu:100322-3
Taş Ağırlık Adet Renk Berraklık Kesim

Pırlanta

2,20 Karat

G

VS1

Yuvarlak

Pırlanta

0,21 Karat

G

VS1

Yuvarlak

Pırlanta

2,20 Karat

G

VS1

Yuvarlak

Pırlanta

0,23 Karat

G

VS1

Yuvarlak

Image (0533) 296 41 92 Image [email protected] Image %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

Unique, benzersiz ve eşsiz Trabzon Hasır tasarımı.

Unique;  mücevher üzerinde uyguladığımız inovatif buluş sayesinde, kullanıcı kendi bilek ve boyun ölçüsüne uygun bir şekilde ölçüsünü istediği gibi ayarlayabilmektedir. Detaylarıyla Trabzon Hasır ile birleşen Unique Handmade eşsiz bir mücevher haline gelmiştir.

Orta parçası tamamıyla el yapımı olup herhangi bir makine kullanılmadı ve 18 ayar beyaz altın ile tasarlandı. 10 gün üretim süreci bulunan orta parçasında G VS1 özelliklerinde 4.84 Karat pırlanta kullanılmıştır.

Trabzon Hasır örgüsü 20 günde 14.530 ilmek atılarak örülen Unique, 13 Sıra Bilezik ve 13 sıra Gerdanlıktan oluşmaktadır. 7 günlük atölye sürecinden sonra tamamlanarak Yaşayan Efsane koleksiyonumuzda yerini almıştır.

Toplam 37 günlük üretim süresi bulunan Unique Handmade El Yapımı Mücevher, tek bir adet üretilmiştir.

 

Ürünlerimiz garanti sertifikalıdır.

Aldığınız ürünün üzerinde Elizi damgası olmasına ve garanti sertifikasında ürün kimliği numarası bulunmasına dikkat ediniz.

Dünya’da ve Türkiye’de  sadece firmamız tarafından uygulanan Ürün Kimliği uygulamamız sayesinde ürününüzün kim tarafından örüldüğünü ve analiz raporlarını ürünün üzerindeki Ürün Kimliği Numarasını Ürün Sorgula bölümüne girerek öğrenebilirsiniz.

Firmamız,Trabzon merkezli üretici firmadır.

Ürünlerimiz 1.el üretim ve orjinaldir.

Ömür boyu bakım ve ayar garantisine sahiptir.

Ürünlerimiz,sigortalı kargo aracılığıyla ücretsiz teslim edilir.

Yurt dışı satış noktalarımızın fiyatlarına gümrük masrafları dahil edilir.

 

Müşteri Yorumları

Havale : 736.117 TL
Kredi Kartı Çekim : 736.117 TL
Elizi


Elizi'nin Teslimat Bilgileri


Siparişinizin kargo firmasına teslim edilme süresi, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretim gerektiren ürünler için maksimum 7 iş günü gibi bir süreç söz konusu olabilir. Eğer ürünün stok durumu hakkında bilgi almak isterseniz, 0533 296 41 92 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Hazırlanan siparişler, Cumartesi gününe kadar (14:00'a kadar), Pazar, resmi tatil ve bayram günleri hariç, kargo firmasına teslim edilmektedir. Tüm siparişleriniz, ücretsiz bir şekilde Loomis Güvenlik tarafından sigortalanarak, Yurtiçi Kargo ile size teslim edilmektedir. Siparişiniz, size özel olarak hazırlanmakta ve özel kutusunda, garanti sertifikası ile birlikte belirttiğiniz adrese güvenle teslim edilmektedir.


Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Elizi güvencesi altındadır. Ayrıca, fatura ve teslimat adreslerini farklı olarak belirleyebilirsiniz. Bu sayede, faturayı kendinize ve hediyeyi sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.


Elizi olarak, siparişlerinizin güvenli ve doğru bir şekilde teslim edilmesi bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, her aşamada özenli bir şekilde çalışıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz.


İade koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişiniz Nasıl Gelecek?

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Elizi sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

  • Ücretsiz Kargo
  • Hediye Notu
  • Şık Kutu
  • Özel Şık Paket
  • Garanti Sertifikası

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler