NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Bel Zinciri Koleksiyonu İle Modern Dokunuşlar

Bel zinciri vücuda takılan çok özel bir kolye olarak tanımlanabilmekte. Göz alıcı bir görünüm arzulayan kadınların bel kısımlarına taktıkları bel zincirleri, çoğunlukla elbiselerle birlikte kullanılıyor. Benzersiz bir görünüm sağlayan bel zincirlerinin, kıyafetlerin farklı bir tarza bürünmelerini sağladıkları da biliniyor. Bu nedenle hemen her dönem trend olan bel zincirleri, daha çok tarzına önem veren kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Kadınların kombinlerini arzuladıkları şekilde tamamlayabilmeleri için el işçiliğiyle benzersiz tasarımlara hayat veren Elizi, Bel Zinciri Koleksiyonunu kadınlarla buluşturuyor. Yeşil altın ile tasarlanan ve klasik bir görünüm sağlayan bel zincirlerini özel günlerinizde, davetlerde, nişan ve düğün törenleri olmak üzere hayatın her alanında kullanabilirsiniz. 

Elizi Bel Zinciri Koleksiyonu içinde yer alan tasarımlar, şık ve estetik detaylarıyla kıyafetlere farklı bir hava katıyor. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bel zincirleri, farklı parçalarla muhteşem bir uyum yakalayabilmekte. El işçiliğiyle ilmek ilmek işlenen bel zincirlerinde 3 sıra bulunduğundan sade bir tarza olanak tanıdığı biliniyor.

Şıklığın İkonu Bel Zinciri Modelleri

Davetlerde muhteşem bir görünüm sunmakta olan bel zincirlerini siyah bir elbise üzerinde kullanabilirsiniz. Elbisenin hareketlilik kazanmasını sağlayan bel zinciri, aynı zamanda tek bir kıyafet ile farklı kombinlerin oluşturulmasına imkan tanıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bel zincirlerini kot pantolonlarınızla birlikte de kullanabilirsiniz. Özellikle göbeği açık kıyafetlerde göbek kısmında eşsiz bir görünüm sunmakta olan tasarım, fark yaratan bir aksesuar isteyen kadınların istedikleri görünüme ulaşmalarını sağlıyor.

Bel zinciri, kendinize verebileceğiniz en estetik hediyelerden bir tanesi. Tarzınızı ön plana çıkaracak olan bel zinciri, aynı zamanda şık ve zarif detaylarıyla kombinlerin eşsiz bir görünüm elde etmelerini sağlıyor. Ayrıca sahip olduğu özelliklerin tamamı, bel zincirlerinin mücevher dünyasında çok özel bir konumda bulunmalarını mümkün kılıyor.

 

Sizler de Elizi Bel Zinciri Koleksiyonunda yer alan bel zincirlerini kendinize ya da sevdiklerinize eşsiz bir hediye olarak sunabilirsiniz. Çok özel fiyatlarla satışa sunulan ve el işçiliğiyle üretilen bel zincirleri ile hayatın her alanında tarzınızı ön plana çıkarabilir, tarzınıza estetik bir dokunuşta bulunabilirsiniz.