NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Sindoma Koleksiyonu ile Her Anınızda Büyüleyici Olun

Sindoma, Lazca “Sen ve Ben” anlamlarına gelen çok özel bir kelimedir. Muhteşem bir birlikteliği ifade eden bu kelime, Elizi’de çeşitli takı ürünlerine de hayat vermiştir. Sindoma Koleksiyonu içerisinde yer alan ürünlerin her biri, iki kişinin birlikteliğini sembolize eden bir tasarıma sahiptir. Sarı altın ile tasarlanan takılar, burgu görünümündedir. Bu nedenle bağlılığı da ifade eder.

Özel günlerinde son derece estetik bir kombin isteyen kadınlar tarafından tercih edilen Sindoma Koleksiyonu tasarımları, aynı zamanda yüksek bir maneviyata sahiptir. Bu nedenle sadece şık ve zarif tasarımı nedeniyle değil, aynı zamanda taşıdığı anlam sayesinde de mücevher dünyasında çok özel bir konumda bulunur. Kombinlerinizde estetik, modern ve şık bir dokunuş için sizlerle buluşan Sindoma tasarımlarını tercih edebilirsiniz!

Göz Alıcı ve Şık Elizi Sindoma Koleksiyonu Modelleri

Birbirinden özel tasarımların bir araya geldiği Sindoma Koleksiyonu, Elizi’nin el işçiliğinin en estetik örnekleri arasında yer alıyor. Gerdanlık, bileklik, küpe olmak üzere farklı takıların bir araya geldiği koleksiyon; kadınların estetik ve şık görünme taleplerini karşılama konusunda oldukça başarılı. Düğün ve nişan ya da nikah merasiminde, davetlerde kullanılabilen tasarımlar; estetik detaylarıyla kombinlerin hareketlilik kazanmasını sağlıyor.

Koleksiyon içinde yer alan bileklikler, bileğinde şık bir görünüm isteyen kadınlara sunuluyor. Trabzon Hasırı ile örülen ve el işçiliğini yansıtan bileklik, beyaz altın ile ışıltısını her ortamda koruyor. Bunun yanı sıra sallantılı küpelerin gücüne inanan kadınların tercih edebilecekleri Trabzon Hasır küpe, sarı altının eşsizliğini üzerinde taşıyor. Sizler de fark yaratan tasarımlar arasından arzu ettiklerinize Elizi farkıyla ulaşabilirsiniz.

Klasiği modern detaylarla bir araya getiren ve altının gücünden yararlanan Elizi, yenilikçi tasarımları Sindoma ile sizlere sunmuş durumda. Manevi değeri itibarıyla pahalı biçilemeyen bu tasarımlar, kadınların tarz sahibi kombinleriyle ön plana çıkmasına olanak tanıyor. Bileklik, kolye ve küpeden oluşan setler; Trabzon Hasırı küpeler, bağlılığı sembolize eden bileklikler ve daha fazlası; Elizi Sindoma Koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Kombinlerinize modern bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız, sizlere sunulan tasarımlar arasından istediklerinize çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Elizi tasarımlarını benzersiz bir hediye olarak da değerlendirebilirsiniz.